KOUMANTA
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

KOUMANTA

The time has come.We are already here.
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Ας γνωριστούμε καλύτερα.....

Πήγαινε κάτω 
+15
SdC
poseidon3
Igka
bld
anagnw
basilis
dimvamp
D4NTE
voula
xXxWolverinxXx
kostas1234
pctassos
dimfarm
druidgeorge
koumanakos
19 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
koumanakos
Moderator
Moderator
koumanakos


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 72
Ηλικία : 35
Τόπος : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Registration date : 23/01/2008

Ας γνωριστούμε καλύτερα..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ας γνωριστούμε καλύτερα.....   Ας γνωριστούμε καλύτερα..... Icon_minitimeΠαρ Ιαν 25, 2008 2:30 pm

Γεια σας κουμάντα...Ανοίγω αυτό το τοπικ για να γνωριστούμε καλύτερα όσοι δεν το έχουμε κάνει ακόμα...
Εδώ θα μπορούμε να γράφουμε κάποια πράγματα για τον εαυτο μας και το κανονικό μας όνομα.. rabbit rabbit
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
koumanakos
Moderator
Moderator
koumanakos


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 72
Ηλικία : 35
Τόπος : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Registration date : 23/01/2008

Ας γνωριστούμε καλύτερα..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε καλύτερα.....   Ας γνωριστούμε καλύτερα..... Icon_minitimeΠαρ Ιαν 25, 2008 2:39 pm

Ας ξεκινήσω εγω λοιπον..Το ονομα μου ειναι Αρης,ειμαι 19 ετων και μενω στο Περιστερι.Ειμαι φοιτητης στο οικονομικο πανεπηστημιο τ στην Αθηνα,στο δευτερο ετος..Τους περισσοτερους σας ξερω ειτε επειδη ημασταν στο ιδιο σχολειο ,η επειδη ειμαστε συμφοιτητες,η απο καπου αλλου.. Smile SmileΤο παιχνιδι το ξεκινησα αρχες Σεπτεμβριου και κολλησα..Στην αρχη ολοι με δουλευαν αλλα μετα κολλησαν και αυτοι.... lol! lol! lol!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την στις Κυρ Φεβ 17, 2008 2:08 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
druidgeorge
vampire
vampire
druidgeorge


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 65
Ηλικία : 36
Τόπος : Πεύκη
Ασχολίες : Φοιτητής
Registration date : 23/01/2008

Ας γνωριστούμε καλύτερα..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε καλύτερα.....   Ας γνωριστούμε καλύτερα..... Icon_minitimeΠαρ Ιαν 25, 2008 3:14 pm

Σειρά μου σειρά μου! Με λένε Γιώργο και μένω στην Πεύκη, Βόρειο προάστιο του νομού Αττικής. 'Εχω μια μικρή αδελφή και σπουδάζω στο Μετσόβειο Πολυτεχνείο Χημική Μηχανική! Χόμπυ απέκτησα το Μπι Εφ αλλά μέχρι πρότεινος αρκούμουν στο παραδοσιακό κυνήγι με την καραμπίνα μου! θα μου πείτε που ρε κυνηγάς στην Αθήνα! χοχο Wink προτιμώ να ανεβαίνω στο χωριό μου στη Σαλόνικα να κυνηγάω! Εκεί εκτός απο βουνά έχει και καλά κυνήγια! Αυτα! τα λέμε μεσααααααααααααααααααααααααααα geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimfarm
Lord
Lord
dimfarm


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 166
Ηλικία : 53
Τόπος : Athens - Peristeri
Registration date : 24/01/2008

Ας γνωριστούμε καλύτερα..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε καλύτερα.....   Ας γνωριστούμε καλύτερα..... Icon_minitimeΠαρ Ιαν 25, 2008 7:43 pm

~ Ενώθηκε με το ήδη υπάρχον ~


Λοιπόν ΚΟΥΜΑΝΤΑ, προτείνω να ξεκινήσουμε τις συστάσεις μέχρι να τα πούμε από κοντά.
Με λένε Δημήτρη, γεννήθηκε μεγάλωσα Αθήνα (ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ) και τώρα μένω Πατησια. Απ' οτι είδα έχω σχεδόν την διπλάσια ηλικία από τους περισσότερους (36) και δουλεύω στην CCHBC ως Προϊστάμενος εκπαίδευσης Πωλήσεων. Μου αρέσουν οι εκδρομές, η καλή παρέα και οι καλές μεζέδες και ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pctassos
Moderator
Moderator
pctassos


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ηλικία : 36
Τόπος : BRAXAMES
Registration date : 23/01/2008

Ας γνωριστούμε καλύτερα..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε καλύτερα.....   Ας γνωριστούμε καλύτερα..... Icon_minitimeΠαρ Ιαν 25, 2008 8:18 pm

ΤΣΑ!!! ΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΓΩ ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΟΜΑΡΙ ΜΟΥ. ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΛΟΙ ΣΑΣ (ΠΙΣΤΕΥΩ) ΟΤΙ ΜΕ ΛΕΝΕ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟ (???), ΕΜΕΝΑ ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΣ ΑΓΙΟ ΜΗΤΣΟ ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 4-5 ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΩ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΕΙ ΝΕΟ ΚΟΣΜΟ. ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ, ΑΚΟΜΗ ΛΕΩ ΟΤΙ ΜΕΝΩ ΣΤΙΣ ΜΠΡΑΧΑΜΕΣ!!! ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΒΟΛΤΕΣ, Ο,ΤΙ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΞΕΝΥΧΤΙ, Η ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ, Ο ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΙ (ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ). ΑΠ'Ο,ΤΙ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΕΙΜΑΙ ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΣΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΤΗΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΣΤΗΣ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝΕ ΟΤΙ ΑΠΟΦΟΙΤΗΣΑ. cheers ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΞΕΤΑΣΤΗΚΕΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΟ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΜΟΥ ΚΑΙ ΒΟΗΘΑΩ ΑΛΛΙΩΣ ΕΙΤΕ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΧΟΛΗ ΕΙΤΕ ΚΟΒΩ ΒΟΛΤΕΣ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΣΧΟΛΕΣ (ΤΑ 2 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ, ΠΛΕΟΝΑΣΜΟΣ). ΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΙΣΟ ΧΡΟΝΟ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΕ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΕΧΟΥΝ ΠΕΣΕΙ ΕΞΩ! ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΝΕΚΡΟΘΑΦΤΗΣ!!! :\]']']\'\: ΚΑΝΩ ΜΝΗΜΟΣΥΝΑ!!! ΚΑΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΤΟΥ, ΕΧΩ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΦΟΔΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ (ΓΙΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΤΗΝ ΖΩΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ) :;';];': ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ! ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο MARKOZQ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ! geek lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostas1234
Admin
Admin
kostas1234


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 217
Ηλικία : 35
Τόπος : petroypoli city
Ασχολίες : foithths
Registration date : 22/01/2008

Ας γνωριστούμε καλύτερα..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε καλύτερα.....   Ας γνωριστούμε καλύτερα..... Icon_minitimeΣαβ Ιαν 26, 2008 3:51 pm

Γειά χαρά guys!!!Είμαι ο κώστας και μένω πετρούπολη.Είμαι 19 και είμαι φοιτητής στο ΕΜΠ στη σχολή χημικών μηχανικών.Απο το bf ξέρω λίγα άτομα αν και γνώρισα αρκετούς στο bf meeting που έγινε πρόσφατα.Έχω να πώ ότι είναι όλοι και γ@μώ τα άτομα.Δεν δουλεύω κάπου εκτός απο τη σχολή μου (πουθενά δηλαδή ''{ ).Μου αρέσει το μπιλιάρδο και να βγαίνω για καφέ με την παρέα.Αυτά για αρχή!!!


Υ.Γ. [][][][]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://monsters.forum-canada.com
xXxWolverinxXx
baby_vampire
baby_vampire
xXxWolverinxXx


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ηλικία : 31
Τόπος : Keratsini
Ασχολίες : composing,xoros
Registration date : 26/01/2008

Ας γνωριστούμε καλύτερα..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε καλύτερα.....   Ας γνωριστούμε καλύτερα..... Icon_minitimeΤετ Ιαν 30, 2008 7:25 pm

lipon me lene mary k eimai 15..asxoloumai edw k dio xronia me to brake dance to opoio k latreuw..episeis hobby m einai na kanw graffiti,na tragoudaw,na grafw dika m tragoudia,na serfarw sto internet k na pigenw se kainourgia merh..megalwnodas 8a h8ela na spoudasw k na bw se mia stratiwtikh sxolh k na minw isws monima 8essalonikh pou maresei poly san meros..tespa maresoun ta taksidia k 8a h8ela na paw australia,ibiza,ispania k brazilia..liga eipa k pali Laughing Laughing
mm ti allo..eimai kata thn gnwmh m ena poly koinwniko k prosgiwmeno atomo k mou thn dinoun oi an8rwpoi me komplex k oi periergoi!!aa episeis gia thn filia k ton erwta ta dinw ola!! I love you
auta pros to paron!!gia perisotera kaleste to tmhma eksipirethshs pelatwn sto 11880!! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://mcmary8.hi5.com
voula
baby_vampire
baby_vampire
voula


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ηλικία : 32
Τόπος : katerini
Ασχολίες : sxoleio
Αγαπημένη ατάκα : niwsee :P
Registration date : 26/01/2008

Ας γνωριστούμε καλύτερα..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: :):)   Ας γνωριστούμε καλύτερα..... Icon_minitimeΤρι Φεβ 12, 2008 10:06 pm

~ Ενώθηκε με το ήδη υπάρχον Smile ~


loipon meta apo 10 xronia 3upnisa kai ego kai 8umi8ika na miliso kai na sas pw liga pragmata gia mena an kai ligo arga tongue xixi.loipon me lene voula apo oti eidate, tongue meno katerini kai eimai 16 xronon.emm ti allo.?.tous perissoterous nomizo tous exw gnorisei kai 8a katalavan ti xazo pou eimai :p xexe. lol! oxi enta3ei exw oli tin kali dia8esi na katsw na milisw kai na akousw to otidipote:Dauta gia mena.tora ama 8elete na ma8ete tipota parapanw rotiste eu8ews kai xoris ntropes Razz:P:P:P kala kunigia panw apo ola!!!!!!ta leme filia Ας γνωριστούμε καλύτερα..... 944772Ας γνωριστούμε καλύτερα..... 944772
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lediaaa.hi5.com
D4NTE
Moderator
Moderator
D4NTE


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 36
Ηλικία : 36
Τόπος : Aigalew city 12
Registration date : 24/01/2008

Ας γνωριστούμε καλύτερα..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε καλύτερα.....   Ας γνωριστούμε καλύτερα..... Icon_minitimeΤρι Φεβ 19, 2008 5:59 pm

Να που ηρθε και η δικη μου η ωρα..
Λοιπον..
Με λενε Νικο,ειμαι 19 χρονων και μενω Αιγαλεω. Ας γνωριστούμε καλύτερα..... 962882
Ειμαι 2ο ετος στο ΤΕΦΑΑ Αθηνων και ασχολουμαι με την κολυμβηση τα τελευταια 15 χρονια. Ας γνωριστούμε καλύτερα..... 577479

Κλασσικος καμμενος φοιτητης και εγω (βλεπε anagnw) μου αρεσουν απανταχου βολτες με παρεα,αμαξακι κλπ.. lol! lol!
Μου τη σπανε οι καμμενοι λυκανθρωποι εδω μεσα τους οποιους αν ειχα τη δυνατοτητα να βρω θα εκανα την μουρη τους κιμα.. Ας γνωριστούμε καλύτερα..... 979882 Ας γνωριστούμε καλύτερα..... 534706 Ας γνωριστούμε καλύτερα..... 945578 Ας γνωριστούμε καλύτερα..... 934791

Αυτααααααααααα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimvamp
baby_vampire
baby_vampire
dimvamp


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ηλικία : 34
Registration date : 25/02/2008

Ας γνωριστούμε καλύτερα..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε καλύτερα.....   Ας γνωριστούμε καλύτερα..... Icon_minitimeΤετ Φεβ 27, 2008 10:50 am

loipon guys and girls eimai new sto paixnidi.me lene dimo eimai 19 xronon kai foitw sta tei ilektronikis sthn {g}thessaloniki. Very Happy afta...see u back in the game...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hi5.com/friend/98932283--Dimos--Profile-html
basilis
baby_vampire
baby_vampire
basilis


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ηλικία : 35
Registration date : 24/01/2008

Ας γνωριστούμε καλύτερα..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: κατι για μενα   Ας γνωριστούμε καλύτερα..... Icon_minitimeΠεμ Φεβ 28, 2008 4:13 pm

~ Ενώθηκε με το ήδη υπάρχον ~



Λοιπον ατομα. Με λενε Βασιλη (σαν τον αγιο) και ειμαι μονιμος κατοικος της γης. (προς το παρον). Ειμαι 219 ετων farao και ενας ακομα υποψηφιος ανεργος (βλ. τεφαα). παιζω μπαλα, κανω σκι (δουλεια στον παρνασσο), γουσταρω αυτοκινητα ,βολτες ,γυναικες cheers πολλη μουσικη( απο χιπ-χοπ μεχρι μεταλ Ας γνωριστούμε καλύτερα..... 871843 ) , games και πολλα αλλα.(και καλα). τελος παντων και οχι τεσπα Ας γνωριστούμε καλύτερα..... 875771 αυτα ειχα να πω (και αλλα , δε θελω να γινω κουραστικος). τα λεμε ρεεεειι υγ.ριτσι φερε τα πριζον στη σχολη Ας γνωριστούμε καλύτερα..... 990553 lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anagnw
Moderator
Moderator
anagnw


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 106
Ηλικία : 35
Τόπος : petroupoli city
Registration date : 23/01/2008

Ας γνωριστούμε καλύτερα..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε καλύτερα.....   Ας γνωριστούμε καλύτερα..... Icon_minitimeΠεμ Φεβ 28, 2008 7:56 pm

ok boy tha sou ferw ta prison min mou anisixeis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bld
baby_vampire
baby_vampire
bld


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ηλικία : 34
Τόπος : patra-kriti-athina
Αγαπημένη ατάκα : apidia...
Registration date : 09/03/2008

Ας γνωριστούμε καλύτερα..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε καλύτερα.....   Ας γνωριστούμε καλύτερα..... Icon_minitimeΤετ Μαρ 12, 2008 9:44 pm

γεια και απο μενα! ειμαι ο φιλιππος, παιζει να μην σας γνωριζω (λιγο τον κωστα που εχουμε μιλησει λιγο απο το παιχνιδι) καθως ειμαι καιωουργιος βρικολακας της παρεας. ειμαι 18 χρονων απο αθηνα αλλα σπουδαζω πατρα (ηλεκτρολογος μηχανικος) απο μουσικι πολλα κ διαφορα αλλα τρελλενομαι για metal k rock. κατα τ αλλα εχω ξεκινησει το bf εδω κ 2 μηνες στον s6 (bloodlover εκει) και λογο ενος μικρου προβληματος μιλησα με τον κωστα απο το φορουμ και ειπα να μπω και στον 4 lol!

αυτα απο μενα ο,τι αλλο απλα ρωτατε Ας γνωριστούμε καλύτερα..... 435393
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Igka
baby_vampire
baby_vampire
Igka


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : φοιτήτρια
Αγαπημένη ατάκα : πλάκα κάνεις...
Registration date : 17/03/2008

Ας γνωριστούμε καλύτερα..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε καλύτερα.....   Ας γνωριστούμε καλύτερα..... Icon_minitimeΔευ Μαρ 17, 2008 3:07 pm

γεια σας και από μένα! είμαι η καινούργια στην μεγάλη ομάδα ! είμαι η Πένυ , είμαι 22 και ειμαι φοιτήτρια λογιστικής στην Χαλκίδα. είμαι απο Αθήνα αλλά προς το παρόν μένω Χαλκίδα .

τι άλλο??? στο φόρουμ είμαι η mparmpounaki, εχω παρευρεθει σε 2 meetings του Bf και έχω γνωρίσει τον kostas1234 και τον druidgeorge, πολύ καλά παιδιά! αυτά... ότι άλλο θελήσετε ρωτάτε...
Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/pennyrulez
poseidon3
baby_vampire
baby_vampire
poseidon3


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ηλικία : 42
Registration date : 22/03/2008

Ας γνωριστούμε καλύτερα..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε καλύτερα.....   Ας γνωριστούμε καλύτερα..... Icon_minitimeΠεμ Μαρ 27, 2008 4:13 pm

Γεια σας παιδιά με λένε Βασίλη και μένω Μεταμόρφωση Αττικής. Είμαι 26 ετών 2 μέτρα και τρελαίνομαι για την νυχτερινή διασκέδαση.Ακούω τα πάντα απο μουσική και μου αρέσουν οι τρέλες. Είμαι πότης ρακόμελλου, μαστίχας και λάτρης του κρασιού. Είμαι καλός με τους καλούς και κάθαρμα με τους κακούς!χεχεχε! Είμαι φοιτητής στο ΕΑΠ στο τμήμα (ιστορία του Ελληνικού πολιτισμού) και δουλεύω στην ασφάλεια δημοσίων κτιρίων. Ας γνωριστούμε καλύτερα..... 979882

Επίσης είμαι συντάκτης σε μια παρεϊστικη ιστοσελιδα με πολυ γέλιο και χαβαλέ. εαν θέλετε μπορείτε να μας επισκεφτήτε www.en-garde.gr
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SdC
vampire
vampire
SdC


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ηλικία : 42
Registration date : 26/01/2008

Ας γνωριστούμε καλύτερα..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε καλύτερα.....   Ας γνωριστούμε καλύτερα..... Icon_minitimeΣαβ Απρ 05, 2008 8:52 am

Loipon namai ki ego! Eimai o Giannis 26 (sta 27 Sad ) apo sepolia alla ta teleutea 8 xronia (perasan 8 xronia re?) meno menidi! den xero kanena apo edo alla den peirazei! Very Happy Douleuo san Texnikos H/Y stin Cosmodata tis glyfadas (menidi-glyfada 30km kai 30km ela! den maso omos gt pao me tin Ας γνωριστούμε καλύτερα..... 435393 mou!) edo kai 4 xronia! (nai epiasa statheri douleiaaaaa)

Tora ti allo na po??? kalitera na poune osoi me gnorisan gia to ti idan! ego aplos tha po oti goustaro kali parea gia xavale kai den xreiazete na pame gia clubing gia na perasoume kala! kiries kai kirioi xarika poli kai perisotero an sas ksanado kai gnoriso kai ta alla meloi!!! Ας γνωριστούμε καλύτερα..... 962882
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sephiroth
just a human
just a human
sephiroth


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ηλικία : 36
Τόπος : ilion
Registration date : 06/04/2008

Ας γνωριστούμε καλύτερα..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε καλύτερα.....   Ας γνωριστούμε καλύτερα..... Icon_minitimeΚυρ Απρ 06, 2008 10:28 pm

geia sas kai apo mena paidia!! eimai o sdc o opoios tha metaonomastei se sephiroth me tis anavathmiseis..eimai 20etwn,em lene giwrgo,menw sto ilion kai eimai 3o etos TEFAA(gimnastiki akadimia)
kalws irtha!!!
kala kunhgia se olous!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mpamparos
vampire
vampire
mpamparos


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 47
Ηλικία : 34
Τόπος : peristeri
Registration date : 25/01/2008

Ας γνωριστούμε καλύτερα..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε καλύτερα.....   Ας γνωριστούμε καλύτερα..... Icon_minitimeΔευ Απρ 07, 2008 1:31 am

na'mai kai egw....eimai o mpamparos...kai apo oti katalavainete me lene mpampi..eimai 19 sxedon xronwn...menw peristeri kai spoudazw asoee(oikonomiko pan.athinas)...ti allo???,,,,ayta gia thn wra....!!!!!!!!!!

bitefightiasteite..............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Xasan
baby_vampire
baby_vampire
Xasan


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ηλικία : 40
Τόπος : P.Faliro
Registration date : 28/01/2008

Ας γνωριστούμε καλύτερα..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε καλύτερα.....   Ας γνωριστούμε καλύτερα..... Icon_minitimeΚυρ Μάης 04, 2008 2:27 pm

Καλησπέρα και από εμένα, με λένε Νίκο και είμαι καλά..... Very Happy

Είμαι 25 και μένω Π.Φάληρο. Σπουδάζω λογιστική (ναι, ακόμα) στα ΤΕΙ Πειραιά.

Βολτίτσες με το τούμπανο μου, άραγμα για χαλαρό καφεδάκι και πολύ πολύ μουσική.

Αυτά προς το παρών.


Σι για ιν δε γκέιμ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
doghunter
just a human
just a human
doghunter


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ηλικία : 34
Τόπος : Thessaloniki
Registration date : 23/05/2008

Ας γνωριστούμε καλύτερα..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε καλύτερα.....   Ας γνωριστούμε καλύτερα..... Icon_minitimeΣαβ Μάης 24, 2008 3:43 pm

Γεια σας και από εμένα είμαι αρκετά καινούριος στο παιχνίδι με λένε Πασχάλη και είμαι 18 χρονών.Είμαι από
θεσσαλονίκη και σπουδάζω στα τει στην σχολή πολιτικών έργων υποδομής.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ας γνωριστούμε καλύτερα.....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
KOUMANTA :: ΣΠΑΜ :: Συστάσεις και Κουβέντα-
Μετάβαση σε: